2021. augusztus 19., csütörtök

Miért is vetemedtem blog írásra?

 Kedves Olvasó! 

Olyan negatív élmények értek mostanában, melyek arra irányították a figyelmemet, hogy valamit feltétlenül tennem kell, mert az emberi társas viselkedés olyan mélyponton van, hogy ezt már nem lehet szó nélkül hagyni. 
Mindannyiunkat megvisel a járvány, a hatványozott stressz, a bizonytalanság, tömegesen válnak a párok és növekszik az agresszió. A magyar amúgy sem egy pozitív beidegződésű nép, de most meg aztán már mindenki olyan feszült, hogy az élő fába is kétszer egymás után. 

Mindennapi életemből fogok példákat hozni és mivel elsősorban saját magamon és a saját viselkedésemen tudok változtatni. A hibáim elismerem, levonom a konzekvenciákat, legközelebb igyekszem jobban csinálni és remélem, hogy másokat is hasonló tettekre fogok inspirálni. 

Több türelemmel, megértéssel és szeretettel kellene viseltetnünk egymás iránt. 

Miért is vetemedtem blog írásra?

 Kedves Olvasó!  Olyan negatív élmények értek mostanában, melyek arra irányították a figyelmemet, hogy valamit feltétlenül tennem kell, mert...